Fashion Up

O firmie

Jesteśmy rozwijającą się firmą handlową założoną w 2005 roku w Krakowie. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment damskiej i męskiej odzieży jeansowej.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, odpowiadającym aktualnym trendom i zróżnicowanym potrzebom klientów. Dążymy do tego, aby sprostać najbardziej wymagającym nabywcom, bez względu na ich styl bądź sylwetkę. Dostarczamy modne wzornictwo i komfort noszenia w przystępnej cenie.

Niewielki rozmiar naszej firmy, pozwala nam szybko reagować na dynamicznie zmieniającą się modę, co daje nam przewagę nad większymi sklepami, które muszą borykać się z wyprzedażą zapasów. W Fashion Up doceniamy również lojalność naszych klientów, którą nagradzamy kilkuprocentowym upustem ceny.

Przy zakupie, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę, która doradzi Państwu we właściwym wyborze, a także użytkowaniu i konserwacji naszych produktów.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas największym aktywem, o czym świadczy poszerzająca się rzesza użytkowników odzieży Fashion Up.

Wygodna lokacja naszego sklepu w kompleksie Krakowskiego CHT umożliwia miłe spędzenie czasu na rodzinnych zakupach. Do Państwa dyspozycji znaduje się obszerny parking, restauracje i bufety. Dodatkowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie Krakowiego CHT.